Zakładanie firmy i działalności gospodarczej - M&A Biuro Rachunkowe

Logo M&A Biuro Rachunkowe
Strawberry
Title
Przejdź do treści
Usługi
Zakładanie firmy i działalności gospodarczej

Wiele osób chciałoby założyć własną firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą, jednak brak wiedzy o wszystkich przepisach i wymogach podcina im skrzydła. Biuro Rachunkowe oferuje pomoc w zakładaniu firmy lub jednoosobowej działalności gospodarczej. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniej formy prawnej dla Twojego biznesu, korzystnej formy opodatkowania i określeniu przedmiotu działalności zgodnie z PKD. Przeprowadzimy Cię przez gąszcz zawirowań prawnych i formalności, tak abyś jako przedsiębiorca miał gładki start.

Dlaczego warto postawić na nas? Jesteśmy młodym biurem rachunkowym, jednak jako księgowe mamy prawie 20 letnie doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej małych, i średnich przedsiębiorstw. Działamy na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego, Trójmiasta i jego okolic. Odbieramy dokumenty od klienta tak, że nie tracisz czasu na stanie w korkach i dowóz dokumentów do nas. Przyjmujemy dokumenty drogą mailową.
Ponieważ zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem zakładania Twojej firmy, będziesz mieć wolną głowę, by przygotować biznesplan i pomysły na pozyskiwanie klientów. Nie musisz wnikać w zawiłości przepisów, jakich trzeba dopełnić przy zakładaniu działalności – jesteśmy fachowcami i zrobimy wszystko za Ciebie. Współpraca z nami to gwarancja fachowej obsługi księgowej dla Twojej firmy, a także wygody i oszczędności czasu.
 
 
4 kroki do własnej działalności gospodarczej:
  1. Biuro rachunkowe – dowiesz się jaki rodzaj działalności jest dla Ciebie najkorzystniejszy.
  2. Urząd miasta – usiądziesz w okienku przed miłą panią i poinformujesz o tym co ustaliłeś z biurem rachunkowym.
  3. Urząd skarbowy – dobrowolna lub obowiązkowa rejestracja do podatku VAT.
  4. ZUS – rejestracja do ubezpieczenia
 
3 i 4 krok możesz zlecić do biura rachunkowego
 
Mapa Strony
KONTAKT
Monika Gmochowska-Szeluga
29108/2008

+48 509 286 936
monika.gmochowska@gmail.com

KONTAKT
Anita Krefta
KZ/EG/17039/156/2018

+48 514 112 357
anitakrefta24@gmail.com


Wróć do spisu treści